2007-2013 m. strategija.informacija.bendruomenės.iki2012

2016-09-19
2007-2013-m-strategija-informacija-bendruomenes-iki2012

Meras domėjosi, kaip skirtingose seniūnijose vykdomi kaimo bendruomenių projektai 

2012-11-15

Savivaldybe juodpenu sale p

Turėdamas laisvo laiko, Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis stengiasi nuvažiuoti kurią nors iš šešių seniūnijų ir jos teritorijoje apžiūrėti, kaip vykdomi kaimo bendruomenių Europos Sąjungos lėšomis remiami projektai. Šįkart Savivaldybės vadovas lankėsi Šimonių seniūnijoje ir ten apžiūrėjo, kaip renovuojamas Juodpėnų kaimo bendruomenės namų pastatas, o Adomynės pagrindinėje mokykloje susitiko su bendruomenės pirmininke Virginija Pakalniškiene.

Plačiau>>


Kaimo bendruomenė „Miliūnai“ šventė įkurtuves

2012-11-26

Miliunu ikurtuves

Kaimo bendruomenė „Miliūnai“ penktadienį šventė įkurtuves po rekonstrukcijos atnaujintuose ir sunkiai beatpažįstamuose bendruomenės namuose. Šventėje dalyvavo ne tik aplinkinės kaimo bendruomenės, miliūniškiai, bet ir Kupiškio rajono savivaldybės meras Jonas Jarutis, Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis, UAB „Dailista“ atstovai, Kupiškio VVG pirmininkė Neringa Čemerienė ir kiti suinteresuoti asmenys. Plačiau>>


Adomynėje įsižiebė vilties žiburėliai

Advento vakaras Adomyneje

 

Šaltą, žvarbią, vėjuotą sekmadienio popietę užpustytais keliais skubėjo adomyniečiai į senąjį dvarą. Čia jaukiai papuoštoje laisvalaikio centro salėje uždegė jau trečiąją – Pranašų žvakę Advento vainike. Čia vyko tradicinė bendruomenės Advento vakaronė, kuri šiemet vadinosi „Vilties liepsna“.

Plačiau>>

 


Grožio kūrimo pamokos Adomynėje

Adomyne Kaledos

Gėlės ir jų gaminiai mus lydi visą gyvenimą — kalendorinėse šventėse, šeimos sueigose, oficialiuose renginiuose. Floristiniai darbai emociškai papildo erdvę, įsiteikia iškilmingumo įspūdį, sukuria nuotaiką.

Plačiau>>

 

 

 


Sveikos mitybos paskaita Alizavos jaunimo centre „ALSJA“

Alsja kulinarine popiete


 Senojo Subačiaus advento renginys

2012-12-08

Sen Subaciaus advento vakaras

Senojo Subačiaus bendruomenėje šių metų gruodžio 08 d. įvyko advento renginys: ,,Advento rimty - susimąstom ".

Plačiau>>


Tradicija tapusi netradicinio sūrio šventė Adomynėje

 2012-11-17

Asomynes surio svente

Ko labiausiai reikia šiandien kaime gyvenančiam žmogui? Gal jam užtenka darbo ir vakarų prie televizoriaus? Dalis adomyniečių į šį retorinį klausimą turbūt atsakytų teiginiu „Taip“ ir todėl į kasmetinę sūrio šventę neatėjo, pasirinko tradicinį poilsį namuose. Žmonių pasyvumas, žinoma, liūdina, bet džiugu tai, kad Adomynėje yra ir kitaip manančių. Taigi lapkričio 17 dienos pavakare ir susirinkome į dvaro salę, į netradicinio sūrio šventę, kurią jau šešeri metai organizuoja Adomynės kaimo bendruomenės taryba ir laisvalaikio centras.

 

 

 

 


Vaiduoklių šventė

2012-12-08

Helovinas

Minint šią šventę dauguma kiemų dabinasi išskobtais moliūgais ir degančiomis žvakutėmis.Tokių kiemų šiais metais mūsų miestelyje (mažajame Subačiuke) buvo mažai, bet aktyviausiai ruošėsi jaunimas padedamas pirmininkės.


Kupiškyje lankėsi Raseinių krašto bendruomenė

2012-11-06

Raseiniu viesnage

 Spalio 6 d. Kupiškyje lankėsi Katunskių (Raseinių rajonas) kaimo bendruomenė, nutolusi nuo Šiluvos 7 km. Katunskių kaime gyvena apie 200 gyventojų, o iš jų net 150 gyventojų yra bendruomenės nariai. Šio vizito metu, kurio tikslas susipažinti su Kupiškio rajono bendruomenėmis, sužintoti kaip sekasi įgyvendinti projektus ir įgytą patirtį pritaikyti savo krašte, buvo aplankytos Puponių, Noriūnų, Valakų bei Senojo Subačiaus bendruomenės.

 

 


Senojo Subačiaus ekskursija su dviračiais

2012-08-31

Sen Subacius eskursija

 


 Akcija DAROM...2012

Akcija darom 2012

Šiais metais rengiama „Darom... 2012“ akcija buvo jubiliejinė, 5-oji. Kaip ir kiekvienais metais, akcija „Darom“ vyko visoje šalyje, prie jos prisijungė ir Palėvenėlės bendruomenė, kuri savo kaime surinko šiukšles ir pasodino 100 vienetų pušelių.

Labai smagu, kad kiekvienais metais į kvietimą vienytis švarinant šalį atsiliepia vis daugiau tautiečių.


Puponių kaimo moterų ir mergaičių rankdarbių klubas pradėjo savo veiklą

pUPONI RAKDARBI KLUBAS


kaimo logo geras medium

Sveikiname Adomynės kaimo bendruomenę!

2011-09-22 LR žemės ūkio ministerijoje paskelbti konkurso "Lietuvos kaime gera gyventi" rezultatai. Konkurso nugalėtojai : Adomynės, Dusetų, Ežerėlio, Kaulakių, Margininkų, Naisių, Pravieniškiškių, Sigutėnų, Smalininkų, Tiltų, Žemaičių Kalvarijų ir Skaisgirio miestelio bendruomenės.

Dalyvavusios bendruomenės bus paskelbtos ir apdovanoti š.m. lapkričio mėnesį organizuojamame renginyje.

Konkurso rezultatai

Antrojo etapo dalyvių paraiškos

Trumpas dalyvių pristatymas


 Puponiu kaimo derliaus sventePuponių kaimo bendruomenės derliaus šventė

Norime pasidžiaugti įvykusia Puponių kaimo bendruomenės derliaus švente. Jos metu matėme įspūdingai išpuoštas skrybėles, rudens derliaus dėka pagamintus skanumynus, mini vaidinimą, derliaus ponią ir greičiausius cepelinų valgytojus. Taip pat džiaugėmės prasidėjusiu bendruomenės pastato remontu.

 

 

 

Pranešimas parengtas pagal Puponių kaimo bendruomenės informaciją


 ADOMYNĖS NAUJIENOS

2011 m. gegužė

Adomyne atidarymas 


2011 m. balandžio 16 d.

Akcija DAROM... 2011

P1040737 darom p

Palėvenėlės kaimo bendruomenės taryba nutarė, kad dalyvaus Lietuvoje skelbiamoje akcijoje „Darom...2011“. Aptarė labiausiai šiukšlinamus plotus, pasiskirstė organizaciniais darbais.

 Skaityti plačiau>>


2010 m. lapkričio 07 d.

P1010845 n

Adomynės kaimo bendruomenė atstovavo Kupiškio rajonui Vilniaus Kupiškėnų klube. Sostinėje gyvenantys žemiečiai susipažino su bendruomenės veikla, klausėsi Adomynės saviveiklininkų, vadovaujamų laisvalaikio centro vadovės Rimos Lapienienės bei meno vadovės Sigutės Kovienės, koncerto. Susitikime dalyvavo Kupiškio r. meras Jonas Jarutis ir Šimonių seniūnijos seniūnas Algirdas Kairys.


2010 m. spalio 22 d.

Picture 015 Antasava

Antašavos bendruomenės pirmininkė  išrinkta - Laisva Čiuliepienė ir suformuota 13 narių valdyba.

 

 


2010 m. spalio 18 d. 

Kaimo bendruomenių asociacijos pirmininke išrinkta - Zita Kaušakienė, o jos pavaduotojomis: Daiva Bubulienė ir Genė Žilinskienė.