Privatumo politika

2018-10-16
privatumo-politika

PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Bendrosios privatumo nuostatos
Lankydamiesi šioje svetainėje (Tinklapyje) ir skaitydami šį tekstą, Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šiomis privatumo nuostatomis. 

Slapukai
Slapukas (angl. cookie) – tai nedidelės apimties duomenų rinkinys, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės ir išsaugomas lankytojo kompiuteryje ar kitame įrenginyje.

Naudodami slapukus mes galime gauti informaciją apie jūsų naršymą mūsų svetainėje, kuri padeda mums tobulinti savo svetainę bei jos turinį. Slapukai ir juose talpinami duomenys nebus naudojami kitais tikslais ir nebus perduodami tretiesiems asmenims.

Kaip nutraukti slapukų naudojimą?
Slapukų blokavimas gali nutraukti vartotojo priegą prie tam tikrų svetainės funkcijų ir jų veikimo, ko pasekoje naršymas gali tapti neefektyvus arba neįmanomas. Jeigu nenorite, kad duomenys svetainėje būtų renkami, galite nesutikti su tuo pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Priklausomai nuo naršyklės kurią naudojate, nuorodose rasite instrukcijas kaip nutraukti slapukų naudojimą.
Naršyklė Chrome
Naršyklė Firefox
Naršyklė Explorer
Naršyklė Safari
Naršyklė Opera

Autorinės teisės
Cituodami ar kitaip platindami svetainėje skelbiamą turinį turite gauti mūsų sutikimą ir įdėti nuorodą į šaltinį. 
Mūsų svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitus tinklapius, už kurių turinio teisingumą ir atititikimą galiojantiems teisės aktams neatsakome.

Iškilus klausimams, kreipkitės el.paštu El. paštu: neringa.antasava@gmail.com